W świecie magii i czarów "Magiczny Aladyn"

Data publikacji: 11.04.2014

11 kwietnia nasze przedszkole odwiedziło dwóch aktorów z Teatru Ijuzji w Krakowie ze spektaklem ,,Magiczny Aladyn".
Pokaz iluzji  przenoszący naszych widzów w zaczarowany świat baśni 1001 nocy wprowadza niepowtarzalną atmosferę. Jest to klasyka iluzji dla najmłodszych. Czarodziej wprowadził małych widzów w baśniowy świat magii i zaprosił do wspólnych czarów.
Fantastyczna oprawa muzyczna, dynamiczna akcja,  kostiumy z baśniowej scenerii, znakomity kontakt z publicznością i błyskotliwy humor samych artystów stworzyły show z udziałem widzów w którym nasze przedszkolaki brały aktywny udział.
Pokaz zrobił na dzieciach ogromne wrażenie. Z wielkim zainteresowaniem obserwowały magiczne poczynania iluzjonisty, który wykonywał sztuczki z użyciem skrzyń, kart, monet,chusteczek itp. Potrafił wyczarować nawet prawdziwego, białego gołębia.