Data publikacji: 15.12.2014

11z.gif Podziękowania 11z.gif

Dyrektor Przedszkola, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców pragną wyrazić serdeczne podziękowania za zrozumienie, okazaną nam pomoc, wsparcie finansowe i rzeczowe przedszkolnego Świętego Mikołaja, który sprawił dzieciom wiele radości.

Nasze podziękowania kierujemy na ręce

Państwa:

• Wandy i Jerzego Lizaków
  • Dariusza Kwaterczaka
  • Magdaleny Krasickiej-Tytuła oraz Pracowników Apteki „Eliksir" w Pruchniku ul. Ks. Bronisława Markiewicza 11 a
  • Huberta Hołowatego - Właściciela Firmy „Otylia - Catering"
  • Mariana Romanika - Właściciela Firmy - Usługi Transportowe
  • Lucjana Mazura - Właściciela Stacji Obsługi Pojazdów w Pruchniku
  • Wacława Krawczyka Prezesa Zarządu Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska" w Pruchniku
  • Jana Pszonaka - Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „Merkury" sp. z o.o., - Sklep Delikatesy „Centrum" w Pruchniku

Podziękowania składamy osobom prywatnym za wsparcie rzeczowe i finansowe na rzecz grup i przedszkola

• Panu Adamowi Pastuszka - firma INNO - wsparcie finansowe grupy „Biedronki"
  • Państwu Marcie i Amit Kharb - przekazanie pluszaków dla dzieci

Ponadto Dyrektor oraz Pracownicy Przedszkola wyrażają wdzięczność za ofiarowaną pomoc i życzliwość następującym Rodzicom:

• Pani Karinie Zawada oraz Pracownikom PHU „TIMI" w Rozborzu Długim - za uszycie spódniczek dla dziewczynek oraz elementów dekoracyjnych do strojów dla chłopców.
  • Pani Karinie Zawada - za zakupienie zabawek go grupy „Misie"
  • Pani Sylwii Fudali i Karinie Zawada - za szczególne zaangażowanie w organizację spotkania dzieci ze Św. Mikołajem w grupie „Misie"
  • Pani Katarzynie Capik i Jowicie Kwaterczak - za szczególne zaangażowanie w organizację spotkania dzieci ze Św. Mikołajem w grupie „Puchatki"
  • Pani Marcie Bar-Jarosz, Sylwii Kędzior, Małgorzacie Malec - za szczególne zaangażowanie w organizację spotkania dzieci ze Św. Mikołajem w grupie „Krasnale"
  • Pani Krystynie Kiljan, Małgorzacie Nasiewicz, Zofii Kubas - za szczególne zaangażowanie w organizację spotkania dzieci ze Św. Mikołajem w grupie „Motylki"
  • Pani Ewelinie Rak, Urszuli Salwiak, Annie Matusz, Marzenie Gac - za szczególne zaangażowanie w organizację spotkania dzieci ze Św. Mikołajem w grupie „Biedronki"
  • Pani Małgorzacie Malec - za przekazanie świątecznych elementów dekoracyjnych
  • Pani Urszuli Salwiak - za wspomaganie grupy „Biedronki" w pomoce i potrzebne materiały
  • Panu Dariuszowi Kwaterczak - za wsparcie finansowe na rzecz dzieci
  • Pani Monice Szkoła - za pomoc w pozyskaniu sponsora do grupy „Biedronki", wspomaganie grupy w pomoce dydaktyczne
  • Pani Annie Skrzypskiej - za wspomaganie grupy „Krasnale" w pomoce dydaktyczne
  • Pani Urszuli Dyl - za wspomaganie grupy „Biedronki" w pomoce dydaktyczne i dekoracje, pomoc w organizowaniu akcji charytatywnych
  • Pani Małgorzacie Mikulec - za przekazanie pluszaków do grup
  • Pani Monice Banasik - Cioci Klaudii - za wykonanie dekoracji mikołajkowej w sali „Biedronek' i „Motylków"
  • Pani Katarzynie Olejarz- za odnowienie chust wykorzystywanych podczas występów artystycznych
  • Pani Kamili Michalskiej- za udostępnienie materiałów i akcesoriów dekoracyjnych
  • Pani Joannie Maciewicz za zaangażowanie w przygotowaniu Dnia Pluszowego Misia w grupie „Puchatki"

"Człowiek jest wielki nie przez to co ma, nie przez to kim jest,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi."
(Jan Paweł II)

11z.gif