Bal Karnawałowy

Data publikacji: 14.01.2015
Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i słodkości - w takiej aurze bawiły się dzieci z naszego Przedszkola podczas Balu Karnawałowego.

imageskkkk.jpg

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale przebierańców. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas !!!

Baloniki i serpentyny stały się ważnym elementem naszego środowego dnia. 14 stycznia do przedszkola zawitały bajkowe postacie: Wróżki i Księżniczki wędrowały w parze ze Spajdermenami, Czarodziejemai i Rycerzami.

Dzieci uczestniczyły w imprezie karnawałowej prowadzonych przez animatorów kultury z Agencji Artystycznej Bazyl - Art, którzy nie pozwolili by przedszkolaki się nudziły. Tegoroczny Bal poprowadzony został pod hasłem „Bajkowi Przyjaciele". Przedszkolaki brały udział w zabawach tanecznych indywidualnych i grupowych, Ciekawym dopełnieniem były zabawy z elementami współzawodnictwa o charakterze ruchowym „Piłeczki" oraz konkursy tematyczne „Z jakiej bajki pochodzę?" na bazie utworów muzycznych.

Kolejny raz mieliśmy możliwość goszczenia dzieci z Oddziału Przedszkolnego z Hawłowic wraz z Panią Renatą Wojtowicz.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Dzięki dotacji z Rady Rodziców oraz wsparciu grupowych sponsorów dzieci otrzymały słodki poczęstunek.

7469_image_4.jpg

Kolejny Bal karnawałowy już za rok - zapraszamy !!!