Przedszkolaki w Sali Zabaw "Dino"

Data publikacji: 19.06.2015

W ramach corocznej – czerwcowej wycieczki z okazji Dnia Dziecka, a zarazem pożegnania przedszkola przez starszaki – 19 czerwca najstarsze grupy wyruszyły w pełną przygód podróż do Jarosławia.

Grupy Puchatków, Biedronek i Misiów odwiedziły jarosławskie Kino Ikar gdzie obejrzały film o przygodach rezolutnej żabki, która szukała szczęścia.

"Re re kum kum" - takich słów nie usłyszymy w tym filmie, bo to nie jest opowieść o zwyczajnej żabce. Rechotek nie lubi wody, czuje, że nie pasuje do otoczenia, dlatego, aby odkryć kim tak naprawdę jest i znaleźć swoje miejsce na ziemi, wyrusza w nieznane gdzie spotyka go wiele niebezpiecznych przygód.

Po seansie Puchatki i Biedronki powędrowały uliczkami Jarosławia na spacer. Na końcu tej wędrówki, dzieci czekała wielka niespodzianka. Przedszkolaki znalazły się w kolorowym świecie Sali Zabaw „Dino”.

Zjeżdżalnie, przeszkody, piankowe klocki czy basenik z piłeczkami, to tylko niewielka ilość atrakcji, które na nie czekały. Szaleństwom nie było końca.

Co kilka minut jedno z dzieci znikało, a następnie pojawiało, jako batman, pająk, świnka, delfinek lub kotek, było to możliwe dzięki kolorowym farbkom do malowania twarzy i zdolnościom artystycznym Pani Asi – właścicielki Sali zabaw.

W przerwie zostaliśmy zaproszeni do Sali urodzinowej pełnej kolorowych aplikacji: statków, ośmiornic i innych symboli bajkowego świata. Wszystkie te ozdoby były fantastycznym dopełnieniem słodkiego pikniku, który zorganizowaliśmy w tym miejscu.

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i fantastyczną zabawę !!!