Data publikacji: 29.01.2016

Moja Babcia i Mój Dziadek ...

Styczeń to szczególny dzień w Kalendarzu przedszkolaka - to okres kiedy witamy u siebie naszych najukochańszych seniorów: Babcie i Dziadków z okazji Ich Święta - Święta Babci i Dziadka.

Kocham mocno babcie, dziadka-
To nie żarty moi mili,
Dzisiaj im życzenia składam
By sto latek jeszcze żyli

Również i w tym roku dzieci z wszystkich grup aktywnie przygotowywały się do tych wydarzeń - poznawały wiersze, piosenki, uczyły się nowych tańców.

W ten sposób nasze przedszkolaki chciały podziękować swoim Babciom I Dziadkom za to ... że są!

Otworzy serce,
kieszeń otworzy,
podsunie czekoladę,bukiet.jpg
Z twoich sukcesów
zawsze się cieszy.

Kto? No, wiadomo - Babcia i Dziadek!

A jak coś spsocisz,
jak coś naknocisz,
jak trzeba spytać o radę -
to kto za uszy

wyciągnie z biedy?

Wiadomo, zawsze - Babcia i Dziadek!

Więc wnuki proszą,
żeby w kwiaciarniach
kwiatów nie chować pod ladę.

Wiwat, niech żyje Babcia!
Wiwat, niech żyje Dziadek!

Dzień Babci i Dziadka u Misiów

Dnia 29 stycznia 2016 roku w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka pod hasłem „Bajkowa Afryka" .

Specjalnie przygotowany wystrój sali teatralno - rekreacyjnej przy wsparciu rodziców oraz stroje dzieci, przeniosły gości do słonecznej, dzikiej Afryki.

Przygotowany program artystyczny miał na celu wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne przeżywanie przyjemności i radości, jak również kształtowanie tolerancji, co do różnic rasowych pomiędzy ludźmi tj. koloru skóry.

Dzieci zostały bardzo żywo przyjęte przez publiczność, już na samym wstępie otrzymały gromkie brawa. Wyjątkowa forma tej uroczystości sprawiła wiele radości dzieciom oraz ich gościom.

Bardzo dziękujemy za wsparcie oraz pomoc rodziców w trakcie przygotowań do tego wielkiego wydarzenia. Bardzo dziękujemy za przygotowywane ozdoby, pomoc w przystrajaniu sali, ubieraniu dzieci, użyczenia pluszowych zwierząt itp.