Bal Karnawałowy

Data publikacji: 04.01.2017
"Dziś w przedszkolu śpiew i tańce - tańczą różne przebierańce"

Karnawał to czas, kiedy bawią się dorośli i dzieci. Z tej okazji w Samorządowym Przedszkolu w Pruchniku odbył się bal przebierańców. Za sprawą pięknych strojów, w które ubrane były dzieci, przedszkola zamieniły się w bajkowe krainy.

Tego dnia nie zabrakło wróżek, księżniczek, super bohaterów, piratów, czy zabawnych zwierzątek. Zdecydowanie przeważali przedstawiciele służb bezpieczeństwa. W każdej grupie znalazł się jakiś Policjant, który zgodnie bawił się z Piratem czy Złym Czarodziejem. Batmani.

Wspólna zabawa i tańce sprawiły, że uśmiechom nie było końca.

Wszyscy doskonale bawili się uczestnicząc we wspólnych zabawach, konkursach i grach zespołowych. Konkursy tematyczna stanowiły doskonałe dopełnienie tanecznych szaleństw.

Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca i wywoływała uśmiech na twarzach dzieci.

Przedszkolaki poznawały nowe tańce i aranżacje taneczno - ruchowe do znanych piosenek. Nie zabrakło konkursów tańca z wykorzystaniem autorskich interpretacji ścieżek muzycznych popularnych bajek i baśni.

Sądząc po minach wszystkich przedszkolaków, zabawa była bardzo udana.