Wspomnień czar - Przygoda z Panią Fotograf w pruchnickim parku

Data publikacji: 07.02.2017

Radosne spotkania z Ciocią Pumą!

Wszystkie „Misie" serdecznie dziękują za spotkania z Panią Fotograf Sabiną Malec - ciocią Igorka, którą z powodu entuzjazmu i otwartości, jakie okazała dzieciom, Misie szybko nazwały tak jak ich kolega - Ciocią Pumą.

Podczas pierwszego spotkania pani Sabina zaprezentowała dzieciom swój zawód, pokazała jak wykonać fachowe zdjęcie i dała taką możliwość dzieciom - dzieci były tym zachwycone. Potem dzieci zaprosiły Ciocię Pumę do wspólnej zabawy, której chwile pani Sabina uwieczniła na fotografiach, a następnie wykonała dzieciom sesję fotograficzna w plenerze. Dzięki Mamie Igora, która wywołała zdjęcia, dzieci mogły wykonać piękną ramkę do swoich portretów i zabrać je do domu.

Lecz to nie było nasze ostatnie spotkanie z „Pumka Studio" - pani Sabina przyjechała do Misiów, by uchwycić w obiektywie niezwykłe spotkanie z grudniowym gościem, na którego dzieci czekały cały rok - Świętym Mikołajem. Na zdjęciach zauważyć można szczęście i radość ze spotkania oraz z otrzymanych prezentów.

Dziękujemy Pani Sabinie oraz wszystkim Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie obu spotkań :)