016 628-80-42  lub  

Aktualności

Akcja "Smaki lata, to samo zdrowie"

Data publikacji: 23.06.2020
Akcja "Smaki lata, to samo zdrowie"

 

Fotolia_194097696_XS.jpg

 

Zapraszamy Was do pysznych i soczystych zajęć, w których smakowity owocowy soczek kapie to tu i tam !

Kochane dzieci na pewno wiecie, że owoce i warzywa są bardzo zdrowe i zawierają mnóstwo witamin i wartości odżywczych. Dają nam mnóstwo sił i energii do biegania, skakania i rozrabiania, a do tego są bardzo smaczne ! Na pewno znacie mnóstwo wiosennych i letnich owoców: wisienek, truskaweczek, malin, czereśni ... a Wasze Mamusie nie raz robiły już kulinarne eksperymenty z owocami.

Dzisiaj zapraszamy Was do wspólnych kulinarnych wyzwań, których bohaterami będą letnie owoce i warzywa. Poproście o pomoc Rodziców i razem przygotujcie najsmaczniejsze letnie danie. Może to być koktajl, sorbet, sałatka - cokolwiek. Ważne aby było zrobione z owoców i warzyw.

Oczywiście - przyślijcie zdjęcie, abyśmy wszyscy mogli podziwiać efekty waszych eksperymentów kulinarnych. Możecie również wysłać przepis na te pyszności - z pewnością inni też będą chcieli spróbować letnich smakołyków waszego pomysłu.

212_1200x675_1024x576.jpg

Kransalki, Misie, Puchatki czy Biedronki, a może Motylki - ciekawe, z której grupy będzie najwięcej pomysłów ... ?

Czekamy z niecierpliwością!
 
Pierwsze propozycje - Mamusie Misiów
Misiowe Mamusie
Misiowe Mamusie
Misiowe Mamusie
Misiowe Mamusie
Misiowe Mamusie
Misiowe Mamusie
Misiowe Mamusie
Misiowe Mamusie
Misiowe Mamusie
Misiowe Mamusie
© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Samorządowe Przedszkole nr 1 w Pruchniku.
ul. Szkolna 12, 37-560 Pruchnik, tel.: 016 628-80-42, e-mail:
realizacja i CMS: omnia