Właśnie dlatego lubię moje przedszkole?

Data publikacji: 17.03.2010
W naszym przedszkolu dbamy o jak najpełniejszy rozwój dziecka, stąd też aktywny udział w licznych konkursach i różnorodnych formach aktywności twórczej dzieci. Jedną z takich form jest konkurs plastyczny organizowanym pod patronatem pedagogicznego czasopisma Bliżej Przedszkola.

10 marca na terenie naszego przedszkola odbył się konkurs plastyczny, w którym wzięli udział przedstawiciele wszystkich grup. W ramach konkursu powstało wiele ciekawych i kolorowych prac wykonanych kredkami olówkowymi bądź pasteowymi (według indywidualnych preferencji dziecka), które pokazują za co nasi wychowankowie kochają swoje przedszkole, co najbardziej podoba im się w życiu przedszkolaka. W konkursie wyróżniono trzech małych twórców: z grupy najmłodszej Krasnale - Oliwkę B., z grupy średniej Misie - Emilkę W. i z grupy Motylki - Wiktoria. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone drobnymi upominkami i ogromnymi brawami na forum całej przedszkolnej rodziny.