016 628-80-42  lub  

Aktualności

Mama i Tata najpiękniejsze słowa świata

Data publikacji: 26.05.2023

26 maja w naszej grupie odbyła się bardzo ważna i wyczekiwana przez wszystkich uroczystość - Święto Rodziny. Dzieci pięknie powiedziały wiersze, zaśpiewały piosenki , zagrały na instrumentach i zatańczyły. Na zakończenie wręczyły rodzicom przygotowane  prezenty. Nie odbyło sie bez wzruszeń i łez, a całusów i uścicków nie było końca. Bardzo się cieszymy , że nasz występ wywołał tyle pozytywnych emocji.

Przyłączając się do tych wszystkich wypowiedzianych przez dzieci życzeń chcę życzyć Państwu zdrowia i cierpliwości. A ponadto:"Mądrą miłością dzieci kochajcie i marzenia ich spełniajcie".

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Samorządowe Przedszkole nr 1 w Pruchniku.
ul. Szkolna 12, 37-560 Pruchnik, tel.: 016 628-80-42, e-mail:
realizacja i CMS: omnia