016 628-80-42  lub  

Aktualności

"Czyste powietrze wokól nas"

Data publikacji: 28.05.2023

"Czyste powietrze wokół nas"

            Państwowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Jarosławiu co roku zachęca nas do udziału  w programie edukacji antytytoniowej - „Czyste Powietrze Wokół Nas”. Nasz grupa wzieła udział i realizowała związane z tym zadania. Program jest dostosowany do dzieci w wieku 5-6 lat i ma na celu usiadomić dzieci w zakresie: rozpoznawania różnych źródeł dymów - „wydobycie” dymu papierosowego, zwiększyć wrażliwości dzieci na szkodliwość dymu papierosowego, zwiększyć poziom wiedzy na temat skutków palenia papierosów oraz zwiększyć wrażliwość dzieci na miejsca, w których mogą być narażone na dym tytoniowy.

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Samorządowe Przedszkole nr 1 w Pruchniku.
ul. Szkolna 12, 37-560 Pruchnik, tel.: 016 628-80-42, e-mail:
realizacja i CMS: omnia