Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastyczno – Technicznego „Moje radosne chwile…”

Data publikacji: 03.06.2023

Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastyczno – Technicznego

„Moje radosne chwile…” organizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 1 w Pruchniku

W konkursie wzięło udział 5 przedszkoli, oddziałów przedszkolnych z gminy Pruchnik:

1.     Przedszkole Samorządowe nr 1 w Pruchniku.

2.     Przedszkole Niepubliczne im. ks. Bronisława Markiewicza w Pruchniku.

3.     Oddział Przedszkolny Filialnej Szkoły Podstawowej w Świebodnej im. Jana Pawła II Szkoły Podstawowej nr 1 w Pruchniku im. Komisji Edukacji Narodowej.

4.     Oddział Przedszkolny w Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Kramarzówce.

5.     Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Ignacego Łukasiewicza  w Jodłówce.

Wpłynęło razem wszystkich prac 29. W kategorii 3,4 latki – 6 prac, w kategorii 5,6 latki – 23. prace. Każda z nich była wyjątkowa, a co najważniejsza ukazywała radosne chwile każdego autora. Bardzo trudno było wybrać najlepsze prace, ale jak w każdym konkursie z dużym trudem Jury składające się z nauczycieli Przedszkola Samorządowego nr 1 w Pruchniku wybrało w każdej kategorii 3 najlepsze prace ( I, II, III miejsce). Koordynator konkursu nie brał udziału w głosowaniu. Prace są wyeksponowane w holu naszego przedszkola.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom, rodzicom za zaangażowanie dzieci do konkursu. Dzieciom za wykonanie pięknych pełnych emocji pracy. Życzymy dalszych sukcesów w konkursach i zapraszamy do udziału w następnym roku szkolnym.

Wyniki konkursu:

Kategoria 3,4 latki:

I miejsce – Magdalena C. – Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im.

Ignacego Łukasiewicza  w Jodłówce.

II miejsce – Blanka P. – Oddział Przedszkolny w Szkoły Podstawowej im. Mikołaja

III miejsce – ex aequo:

Marcelina W. – Oddział Przedszkolny w Szkoły Podstawowej im. Mikołaja

Julian W. -  Oddział Przedszkolny w Szkoły Podstawowej im. Mikołaja

Kategoria 5,6 latki:

I miejsce – Oliwier S. - Oddział Przedszkolny Filialnej Szkoły Podstawowej w Świebodnej

II miejsce – ex aequo:

Michalina R. - Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Ignacego

Łukasiewicza  w Jodłówce.

Michalina J. - Przedszkole Samorządowe nr 1 w Pruchniku.

III miejsce – Wanda K. - Przedszkole Niepubliczne i. ks. Bronisława Markiewicza w Pruchniku.

DZIĘKUJEMY !!!