Dodano: 10.11.2023
Wręczenie pamiątkowych dyplomów i upominków za udział w konkursie
Dodano: 25.09.2023
W dniu 26 września obchodzony był w Europie Dzień Języków Obcych, którego celem jest promocja różnorodności językowej i kulturowej oraz zachęcanie uczestników do nauki języków obcych, potrzebnych do osiągnięcia wzajemnego zrozumienia pomiędzy poszczególnymi nacjami. W naszym przedszkolu już w poniedziałek 25 września, we wsparciu wychowawczyń i naszej anglistki, pani Doroty Grzech, dzieci z radością zapoznawały się z elementami kultury i języka wybranych państw europejskich: Włoch, Wielkiej Brytanii, Czech, Hiszpanii i Niemiec. Na przedszkolnym korytarzu oprócz radosnego polskiego "Dzień dobry!" można było usłyszeć dziecięce: "Buongiorno", "Hello/Good morning", "Dobrý den", "Hola/Buenos días", "Guten Morgen"! Rodzice wsparli swoje pociechy i starannie dobrali kolorystykę ubrań do barw flag narodowych poszczególnych państw. Dziękujemy! "Grazie", "Thank you", "Děkuju", "Gracias", "Dankeschön"!
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 3 z 62 - wszystkich aktualności: 611]