Dni Pruchnika - 2013

Data publikacji: 10.06.2013

W dniach 8 - 9 czerwca 2013 roku na stadionie sportowym w Pruchniku odbyły się obchody Dni Pruchnika.

Dzięki staraniom Urzędu Miejskiego oraz Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Pruchniku, uroczystości te już po raz trzeci znalazły miejsce w kalendarzu pruchnickich wydarzeń kulturalnych. W czasie Dni Pruchnika mieszkańcy miasta i okolic biorą udział w licznych koncertach i wydarzeniach, które uświetniają swoimi występami uczniowie pruchnickich placówek edukacyjnych.

Nie może tam zabraknąć również przedszkolaków, którzy godnie reprezentują nasze przedszkole wierszem, śpiewem i tańcem. W tym roku, w obchodach udział wzięły dzieci z grupy „Misie" i „Puchatki" przygotowane przez panią Bernarde Pięciorek oraz panią Joanne Maciewicz i Krystynę Figiel.

Zapraszamy do oglądania fotoreportaży z występów naszych dzieci na stronach: www.ckpruchnik.pl i www.gminapruchnik.pl