Data publikacji: 30.09.2014

Święto każdego i dużego, i małego chłopczyka

dzien_chlopaka.jpg

26 marca to wyjątkowa data, którą każdy zna - dzień wszystkich dziewczynek, ale czy równie dobrze pamiętamy o innym ważnym wydarzeniu, któremu poświęcony został dzień 30 września ? My pamiętamy!

W dniu 30 września w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Dnia Chłopaka. Tego dnia świętowały wszystkie dzieci: chłopcy i dziewczynki z grup młodszych i starszych, ale wszyscy podkreślaliśmy, że ten wyjątkowy dzień to święto małych i dużych chłopców: Kolegów, Braciszków, Tatusiów, Dziadków, itp.

Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy. Nasi mali mężczyźni tego dnia spisali się na medal - oby takich dni było więcej. Uroczystość w doskonały sposób posłużyła dalszemu poznaniu i zintegrowaniu grup i całego przedszkola.

dzien_chlopaka_mlody_czy_wyrosniety.gif