016 628-80-42  lub  

Aktualności

Dzień Babci i Dziadka - Najważniejszy Dzień w Roku

Data publikacji: 24.01.2012

 

"... Kto nas kocha tak jak nikt
I ochrania calym sercem
I do kogo można przyjść
z każdym smutkiem
jak najprędzej ..."

W tym roku, w naszym przedszkolu styczeń stał się miesiącem Babć i Dziadków. We wszystkich grupach wiekowych odbywały się uroczystości Dnia Babci i Dziadzia. Dzieci uczyły się wierszy, piosenek i tańców na cześć Dziadków.
Występy zainicjowała grupa „Motylków", kolejne dni to inscenizacje w grupie „Misiów", „Puchatków", „Biedronek" i "Krasnoludków". Na uroczystości przybyli liczni goście - Babcie i Dziadkowie, którzy z radością i uśmiechem podziwiali swoje wnuczęta. Pięknym wierszykom, wspaniałym piosenkom oraz wspólnej zabawie nie było końca... jednak, gdy już nadszedł czas rozstania, każdy przedszkolak wręczył swoim dziadkom mały symboliczny prezent, na znak swojej miłości. Na twarzach gości można było zauważyć szczęście i wzruszenie.
Na następny taki dzień trzeba poczekać rok... niestety.

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Samorządowe Przedszkole nr 1 w Pruchniku.
ul. Szkolna 12, 37-560 Pruchnik, tel.: 016 628-80-42, e-mail:
realizacja i CMS: omnia