Kiermasz Bożonarodzeniowy

Data publikacji: 29.12.2011

Dzisiaj w Betlejem...

W dniach od 13.12 do 22.12 w przedszkolu zorganizowano kącik pełen Bożonarodzeniowych ozdób: można było tam znaleźć: bombki, choinki, stroiki, pierniczki, ręcznie robione kartki świąteczne i wiele innych świątecznych różności. W przygotowaniu Bożonarodzeniowych dekoracji z ogromnym zapałem brały udział dzieci, nie zabrakło również rękodzieł wykonanych przez rodziców i pracowników przedszkola.
Powodzenie akcji kiermaszowej było by niemożliwe bez bezinteresownego zaangażowania naszych artystów - serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w przygotowaniach. Dzięki wspólnej pracy zebraliśmy 810.00zł., które przeznaczone zostały na zakup unowocześniającego i wzbogacającego pracę przedszkola - cyfrowego aparatu fotograficznego.