Najmilszy dzień w przedszkolu, czyli Święto Babci i Dziadzia u "Biedronek"

Data publikacji: 15.02.2023

Dzień Babci i Dziadzia to jedno z najpiękniejszych świąt jakie obchodzimy   w przedszkolu. W każdym wywołują one bowiem mnóstwo radości i wzruszeń. Tak było i w tym roku w naszej grupie. Na tą szczególną uroczystość dzieci przygotowały program artystyczny, który miał być swoistą laurką dla ich kochanych dziadków. Nasze przedszkolaki, swoim występem, chciały gorąco podziękować swoim Babciom i Dziadziom za ogromną miłość, za Ich wielkie serce, cierpliwość, mądrość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom.

Dzieci z dużym przejęciem odtwarzały swoje role, a Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod Ich adresem. Po skończonym występie dzieci, wraz z najserdeczniejszymi życzeniami, wręczyły swoim Babciom i Dziadziom przygotowane wcześniej prezenty – w tym roku były to u nas serduszka z  wiskozy w kolorowej ramce.