Dzień Mamy i Taty" - Dzień Rodziny

Data publikacji: 11.07.2012

26 maja każda z mam obchodziła swoje święto. To zawsze wyjątkowy dzień, w którym możemy powiedzieć naszym mamom, jak wiele dla nas znaczą i jak mocno je kochamy.
Przedszkolaki z wszystkich naszych grup, w dniach poprzedzających i wieńczących ten szczególny tydzień - Tydzień rodziny, przygotowywały i prezentowały specjalne programy artystyczne, nie tylko dla mam, ale i dla swoich tatusiów. Bo to właśnie Tatusiowie mają swoje święto 23 czerwca.

mama_i_tata158.gif

Dzieci walczyły ze stresem i tremą by zaprezentować się jak najlepiej przed swoimi rodzicami. Ci, podziękowali za ten dziecięcy trud długimi brawami. Po części artystycznej był czas na wspólny poczęstunek.
By ten dzień rodzice na długo zapamiętali, dzieci przygotowały dla nich upominki, które same wykonały. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w pomoc w przygotowaniach do tej uroczystość