Pożegnanie Starszaków

Data publikacji: 21.06.2023

21 czerwca w naszej grupie odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci odchodzących z przedszkola.
Dzieci zaprezentowały przygotowany wcześniej montaż słowno - muzyczny. Starszaki , które po wakacjach już do nas nie wrócą, żegnały przedszkole piosenkami i wierszykami mówiącymi o pożegnaniu, tęsknocie ale i o nowych zadaniach czekających na nich w szkole. Nie zabrakło też wypowiedzi dzieci młodszych, które z żalem i tęsknotą w głosie, żegnały swoich kolegów i koleżanki.
Po występie naszym kochanym absolwentom oraz pozostałym dzieciom zostały wręczone dyplomy i drobne upominki.
Również Rodzice za całoroczną współpracę, zaangażowanie i wiele działań na rzecz grupy i przedszkola otrzymali podziękowania.
Ten dzień był pełen emocji i wzruszeń ponieważ ostatni raz spotkaliśmy się w tym gronie.

Naszym kochanym absolwentom jeszcze raz życzę wszelkiej pomyślności, sukcesów oraz udanych, bezpiecznych, zdrowych i niezapomnianych wakacji. A Wam Kochani Rodzice z całego serca DZIĘKUJĘ za to że byliście , wspieraliście i pomagaliście w realizacji różnorodnych  działań i przedsięwźięć. Bez Was nie osiągnęlibysmy tak wiele.