016 628-80-42  lub  

Aktualności

Ogólnopolska Akcja "Sprzątanie świata"

Data publikacji: 15.09.2023
W dniach 14-17 września przeprowadzana była 30. Akcja Sprzątania Świata zorganizowana przez Fundację Nasza Ziemia. Dzieci 5-6-letnie z grup starszych przy wsparciu Urzędu Miasta wyruszyły w piątek 15 września, by posprzątać najpierw teren obok przedszkola, a następnie przeszły najbliższymi ulicami. Dzieciom od razu rzuciły się w oczy niedopałki papierosów, więc pozbierały wszystkie napotkane na chodniku i (o dziwo!) na terenie przedszkola! Zboczyliśmy na boczną ścieżkę i tam, wśród rosnących dziko krzewów, dzieci wypatrzyły połyskujące się butelki i puszki. Zebraliśmy w ten sposób dwa worki śmieci, które dzieci z dumą pomagały nieść nauczycielom.
Akcja "Sprzątanie świata"
© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Samorządowe Przedszkole nr 1 w Pruchniku.
ul. Szkolna 12, 37-560 Pruchnik, tel.: 016 628-80-42, e-mail:
realizacja i CMS: omnia