016 628-80-42  lub  

Aktualności

Akcja BohaterOn w Twojej Szkole 2023

Data publikacji: 16.10.2023
Akcja BohaterOn w Twojej Szkole 2023
 

       Dzieci ze starszych grup uczestniczyły w "Akcji BohaterOn w Twojej Szkole 2023”. Była to tematyka wojenna dostosowana do wieku dzieci. Celem akcji było, aby dzieci zrozumiały  jakie korzyści daje współpraca i zwracanie uwagi na potrzeby innych, poznanie i zrozumienie pojęć: ojczyzna, historia, wolność oraz bohater. Dzieci kształtowały umiejętności współpracy i słuchania ze zrozumieniem, jak również uczyły się tolerancji i szacunku do innych. Przypominały sobie  charakterystyczne cechy swojej okolicy, które przedstawiały rysując pocztówkę. Prowadzone były rozmowy na temat wartości jakimi są: przyjaźń, współczucie, dobro oraz sprawiedliwość. Dzieci zadawały dużo pytań, były bardzo zainteresowane, wszystkie odpowiedzi były dostosowane do ich wieku i poziomu rozwoju.


© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Samorządowe Przedszkole nr 1 w Pruchniku.
ul. Szkolna 12, 37-560 Pruchnik, tel.: 016 628-80-42, e-mail:
realizacja i CMS: omnia