016 628-80-42  lub  

Aktualności

Dzień Dyni w Puchatkach

Data publikacji: 04.11.2023

DZIEŃ DYNI

 

           31 października Puchatki świętowały Dzień Dyni. Dynia to bardzo zdrowe warzywo, dlatego tak bardzo ważne jest przybliżenie dzieciom znajomości dyni. Dzieci dowiedziały się jakie dania można przygotować z dyni, poznały cykl rozwoju dyni, budowę oraz rodzaje dyń. Na koniec miały okazje pobawić się sensorycznie, każdy dostał swój kawałek dyni i wydłubywał pestki, które zostały wysuszone i na kolejnych zajęciach dzieci miały okazję ich skosztować. Towarzyszyły im jeszcze różne zabawy z dynią. Dzieci przeżyły bardzo radośnie ten dzień. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy dostarczyli nam dynie.

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Samorządowe Przedszkole nr 1 w Pruchniku.
ul. Szkolna 12, 37-560 Pruchnik, tel.: 016 628-80-42, e-mail:
realizacja i CMS: omnia