016 628-80-42  lub  

Aktualności

Projekt Ministerialny "Zdrowe Dzieci"

Data publikacji: 06.02.2024

Projekt "Zdrowe Dzieci"

 

       Nasze Przedszkole włączyło się w projekt realizowany przez Ministerstwo Zdrowia „Zdrowe Dzieci”, którego celem było propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci do lat 6 oraz promocja zdrowych nawyków żywieniowych wśród ich rodziców, opiekunów i nauczycieli oraz personelu przedszkola. Dzieci uczestniczyły w różnych zajęciach organizowanych przez nauczycieli. Rodzice i nauczyciele mieli możliwość wzięcia udziału w szkoleniach związanych ze zdrowym żywieniem.  Był to dla nas czas pełen nowych doświadczeń i pozytywnych emocji.

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Samorządowe Przedszkole nr 1 w Pruchniku.
ul. Szkolna 12, 37-560 Pruchnik, tel.: 016 628-80-42, e-mail:
realizacja i CMS: omnia