016 628-80-42  lub  

Aktualności

Obchodzimy Dzień Św. Patryka

Data publikacji: 18.03.2024
Dzień Św. Patryka
Przy współpracy z Panią Dorotką, uczącą u nas j. angielskiego 18 marca w naszym przedszkolu swój dzień obchodził Święty Patryk. To okazja do zapoznania dzieci z historią, kulturą i tradycjami innego kraju jakim jest Irlandia. Dzieci zapoznały się również z legendą o Św. Patryku, tańcem irlandzki, symbolami tego kraju i z wieloma innymi ciekawostkami. Każda grupa wykonała pracę plastyczną, która ukazywała symbole Irlandii. Dzieci mogły również skorzystać z fotobudki, którą przygotowała Pani Kasia - nasza logopedka -  oraz Pani Dorotka. Był to dzień pełen emocji i zadowolenia.
© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Samorządowe Przedszkole nr 1 w Pruchniku.
ul. Szkolna 12, 37-560 Pruchnik, tel.: 016 628-80-42, e-mail:
realizacja i CMS: omnia