016 628-80-42  lub  

Aktualności

Przegląd na "Palmę Wielkanocną" 2024

Data publikacji: 24.03.2024
Udział przedszkola w przeglądzie na "Palmę Wielkanocną" 2024 r.
Jak co roku nasze przedszkole wzięło udział w przeglądzie organizowanym przez Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Pruchniku. Cała społeczność przedszkola zaangażowała się w przygotowanie materiałów potrzebnych do wykonania dużej palmy przedszkolnej, aby potem nauczyciele wraz z rodzicami mogli ją zrobić. A powstała piękna! W piątek część starszych dzieci przygotowywała palmy indywidualne przez cały dzień! W Niedzielę Palmową dzieci, rodzice i nauczyciele przynieśli wszystkie palmy na Rynek w Pruchniku i wzięliśmy udział w poświęceniu palm oraz w radosnym korowodzie do kościoła ze śpiewem na ustach. Po południu w czasie XXV Teatralnych Misteriów Wielkopostnych przedszkole otrzymało pamiątkowy dyplom za udział w przeglądzie i edukacyjne upominki dla dzieci.
Palma przedszkolna w radosnym otoczeniu twórców
Palma przedszkolna w radosnym otoczeniu twórców
Przedszkolna palma 2024
Przedszkolna palma 2024
Pamiątkowy dyplom z CKSiT
Pamiątkowy dyplom z CKSiT
Przygotowywanie przedszkolnej palmy
Przygotowywanie przedszkolnej palmy
Udział w poświęceniu na Rynku
Udział w poświęceniu na Rynku
© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Samorządowe Przedszkole nr 1 w Pruchniku.
ul. Szkolna 12, 37-560 Pruchnik, tel.: 016 628-80-42, e-mail:
realizacja i CMS: omnia