I Przegląd Piosenki Przedszkolnej "Wesoły Mikrofon"

Data publikacji: 17.05.2013

I Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej w Pruchniku „Wesoły Mikrofon" - Stał się faktem!

17 maja w naszym przedszkolu pojawili się mali wokaliści - dzieci z Punktów Przedszkolnych, oddziałów przedszkolnych ze Szkół Podstawowych z Gminy Pruchnik, którym towarzyszyli rodzice i wychowawcy.

Wśród dziecięcych śmiechów rozbrzmiewały wykonania piosenek o różnorodnej tematyce. Dzieci przygotowane przez nauczycieli i rodziców wykazały się nie tylko umiejętnościami wokalnymi, ale również hartem ducha - dzielnie walczyły z tremą, dzieląc się z nami swoimi talentami.

1. Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. I. Łukasiewicza w Jodłówce
- nauczycielka przygotowująca dzieci: Danuta Magdziak

2. Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. I. Łukasiewicza w Jodłówce
- nauczycielka przygotowująca dzieci: Jolanta Sieczkowska

3. Zespół Szkół w Rozborzu Długim Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków Polskich
- nauczycielka przygotowująca dzieci: Barbara Szczepanik-Górska

4. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świebodnej
- nauczycielka przygotowująca dzieci: Anna Rząsa

5. Szkoła Filialna w Hawłowicach
- nauczycielka przygotowująca dzieci: Renata Wojtowicz

6. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Pruchniku
- nauczycielka przygotowująca dzieci: Aleksandra Szwajczak

Nagrodą dla wszystkich uczestników były pamiątkowe dyplomy, drobne upominki i podziękowania dla nauczycieli. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone chwile były równie miłe dla naszych gości, jak i dla nas.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom, którzy podjęli się współpracy przy organizowaniu imprezy poprzez przygotowanie oraz przywiezienie uczestników. Liczymy na kontynuacje współpracy w kolejnych latach ... w kolejnych odsłonach Festiwalu.

Do uświetnienia Festiwalu przyczynili się liczni sponsorzy, którzy ufundowali dyplomy i nagrody.

Streit & Figiel
Biuro Rachunkowe
w Jarosławiu
Pl. Mickiewicza 11

Sz. P. Krystyna Wójcicka i Teresa Górska
Apteka w Pruchniku
ul. Jana Pawła II 3

Sz. P. Pracownicy
Sklepu EKO w Pruchniku
ul. Ks. Br. Markiewicza 11 a

Sz. P. Pracownicy
Apteki „Eliksir" w Pruchniku
ul. Ks. Br. Markiewicza 11 a

Istotną rolę w przygotowaniu i przebiegu imprezy odegrał pan Paweł Szykuła, który w ramach współpracy z Centrum Kultury i Sportu i Turystyki w Pruchniku, wspierał nas swoimi umiejętnościami zapewniając profesjonalną oprawę muzyczną.

Przegląd Piosenki, to nasze „dziecko" dlatego w jego właściwy przebieg zaangażowani byli wszyscy pracownicy przedszkola. Tylko dzięki ich współpracy mógł on odnieść sukces.
Dzięki wspólnemu wysiłkowi „Wesoły Mikrofon" stał się tym, czym chcieliśmy by się stał - kulturalnym wydarzeniem integrującym społeczność gminy Pruchnik dźwiękami dziecięcej piosenki.

Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.
Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.
Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody,
wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.

Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną Naszej Placówce
z serca DZIĘKUJĄ