Święto najmłodszych ...

Data publikacji: 05.06.2013

5 czerwca: kolorowy, wesoły dzień pełen atrakcji i dziecięcych uśmiechów - dla takich dni i chwil warto zrobić wiele.

Zorganizowanie tego wyjątkowego dla dzieci dnia było możliwe dzięki współpracy Rady Rodziców, Rodziców z poszczególnych grup, nauczycieli i dyrekcji. Kolejny raz do współpracy zaprosiliśmy rewelacyjnego wodzireja z Agencji Reklamowej Bazyl - Art, który już od dwóch lat zabiera nasze przedszkolaki w kolorowy świat muzyki rożnych regionów i gatunków.

„Kolorowy Piknik dla Dzieci", to tegoroczne hasło przewodnie balu. Razem z instruktorem dzieci poznały kilka nowych tańców. Z zachwytem oglądaliśmy taneczne wysiłki przedszkolaków, którzy w przeciwieństwie do nas - nauczycielek - świetnie sobie radziły. Z satysfakcją i radością można przyznać „uczeń przerósł mistrza".
Nie zabrakło również bąbelkowych atrakcji oraz pamiątkowych naklejek na ubrankach dzieci.

W przerwie tanecznych szaleństw na dzieci czekał słodki poczęstunek, który ufundowany został przez Radę Rodziców.

Na zakończenie dnia dzieci otrzymały drobne upominki. W grupie „Krasnale" były to kolorowe baloniki i bajkowe naklejki. „Misiowe" buziaki rozweseliły: notesiki, długopisiki i temperówki ze śmiesznymi dodatkami. Dziękujemy ofiarodawcom.

„Dzieci, to największy skarb warty uwagi i czasu - nie tylko raz do roku"