016 628-80-42  lub  

Aktualności

Kompetencje Kluczowe - Forum Kadry Wspomagania Oświaty

Data publikacji: 11.05.2020

Kompetencje Kluczowe -

Forum Kadry Wspomagania Oświaty

 

Od września 2019 roku nasze przedszkole zostało objęte wspomaganiem w ramach projektu Forum Kadry Wspomagania Oświaty.

Pani Anna Wiśniowska - doradca w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych, przy współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Przemyślu - Filia w Jarosławiu zaplanowała zorganizowanie warsztatu dla rodziców i nauczycieli związanych z rolą czytania w rozwoju emocjonalnym, psychicznym, intelektualnym i moralnym dziecka.

Z racji tak trudnego czasu, w którym obecnie wszyscy się znajdujemy, nie mając możliwości przeprowadzenia warsztatu w tradycyjny sposób, Pani Dorota Grząba - nauczyciel i pracownik Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Przemyślu - Filia w Jarosławiu, w formie zdalnej, w postaci prezentacji, opracowała wspomniany powyżej temat warsztatu - Rola czytania w rozwoju emocjonalnym, psychicznym, intelektualnym i moralnym dziecka" i z ogromną przyjemnością zaprasza wszystkich, zwłaszcza rodziców, do korzystania z tych treści i wdrażania ich w życie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Samorządowe Przedszkole nr 1 w Pruchniku.
ul. Szkolna 12, 37-560 Pruchnik, tel.: 016 628-80-42, e-mail:
realizacja i CMS: omnia